Ôs Jeugd hoëghede | Karnevalsvereniging "De Keieschiéters" Ârce
Placeholder for Logo iconLogo icon
Placeholder for LogoLogo

Ôs Jeugd hoëghede

Placeholder for Header AlgemeinHeader Algemein

Jeugdprínse, Dansmietjes, adjudante en sirremoniemeisters


Jaar

Prins

Naam

Dansmarietje

Adjudanten

belleur/ ceremoniemeister

1956

Joop I

Joop Kerkhof

1957

Ernst I

Ernst Rutten

1958

Andre I

André van Sinten

1959

Sjaak I

Sjaak Craenmehr

1960

Hans I

Hans Peeters

1961

Huub I

Huub Mulders

1962

Pieter I

Pieter van Rijswijck

1963

Harm I

Harm Peeters

1964

Jos I

Jos Peeters

1965

Jan I

Jan van Rijswijck

Wilma Peters

1966

Paul I

Paul Stevens

José Janssen

1967

Gerrie I

Gerrie Lomme

Karin Seuwen

1968

Paul II

Paul Peters

Gusta Smits

1969

Frans I

Frans v.d. Bekerom

Connie Vervoort

1970

Theo I

Theo Peeters

Grace v.d. Goes

1971

Rene I

René Wennekers

Annemiek Holla

1972

Thijs I

Thijs v.d. Staij

Jeanne Groetelaars

1973

Paul III

Paul Jetten

Truus Verbeek

1974

Frans II

Frans Hegger

Tons Fleuren

1975

Twan I

Twan Brands

Loes Rheiter

1976

Guus I

Guus Muyres

Harriëtte Beeker

1977

Richard I

Richard Achten

Angelien Rutten

1978

Rob I

Rob Meijboom

Marion Coenders

1979

Maurice I

Maurice Peeters

Silvia Reutelingsperger

Ronald Hendrikx

Leon Schreven

Frans Cup

1980

Peter I

Peter Rutten

Mayninna Peeters

Luuk van Dijk

Leon Schreven

Pascal Lagarde

1981

Peter II

Peter Arts

Jozefien Elbers

Twan Bergers

Leon Schreven

Marcel Kerff

1982

Paul IV

Paul Kenis

Carla Poppelaars

Roel van Megen

Leon Schreven

Remco Litjens

1983

Marc I

Marc Groetelaars

Bianca Rutten

Joost Hegger

Leon Schreven

Pierre Vergeldt

1984

Rob II

Rob Heijnen

Tanja van Megen

Marcel van 't Hek

Leon Schreven

Maurice Rutten

1985

Roy I

Roy Munten

Ilse Janssen

Jeroen Lommen

Leon Schreven

Roger Kleeven

1986

Joost I

Joost Reivers

José Peeters

Danny Brauer

Leon Schreven

Angelo Mols

1987

Roel I

Roel Schreven

Lonneke Vink

Leon Derks

Gert-Jan Botden

Sebastiaan Rothoff

1988

Geert I

Geert van Rijswijck

Rosalie Montens

Rob Welles

Gert-Jan Botden

Geert-Jan Vervoort

1989

Martijn I

Martijn van Hoppe

Janneke Gooren

Roel Coenders

Gert-Jan Botden

Stijn Haelermans

1990

Ruud I

Ruud van Dijck

Martine Evenhuis

Jules Storken

Gert-Jan Botden

Bas Vervoort

1991

Charles I

Charles Janssen

Carla v.d. Stay

Ralf Reutelingsperger

Hans Siemes

Lars van Oostrum

1992

Gerrie II

Gerrie Kepser

Olga Reutelingsperger

Dave Peeters

Hans Siemes

Stephan Kaiser

1993

Roel II

Roel Haelermans

Ingrid Pelzer

Johan Vosbeek

Hans Siemes

Dirk Geurts

1994

Tim I

Tim Clabbers

Stephanie Kroon

Joost Peeters

Geert-Jan Gooren

Luuk Teluy

1995

Joep I

Joep Rheiter

Marloes Hoogewerf

Rob Engelen

Geert-Jan Gooren

Jaap-Pieter Neeten

1996

Jaap I

Jaap Valckx

Rianne Huzen

Rick Vosbeek

Geert-Jan Gooren

Daan Nijveld

1997

Daan I

Daan Reutelingsperger

Esther v.d. Bijl

Ronnie in 't Zandt

Dirk Gooren

Rob Reivers

1998

Dieuwe I

Dieuwe Geurts

Lisette Arts

Dion Veger

Carlos v.d. Sluissen

Michiel Rheiter

1999

Willem I

Willem Geelen

Michelle Schloeser

Tom Appeldoorn

Mathijs Broeren

Tom Beckers

2000

Paul V

Paul v.d. Kroonenberg

Martine Schinck

Etiënne Overdevest

Erwin Huzen

Bram van der Vinne

2001

Max I

Max Willemsen

Carola Oostendorp

Erik Wijnhoven

Thomas v. Knippenberg

Jens Frissen

2002

Martijn II

Martijn Schell

Lenny Coenders

Tim Duijf

Maik van der Stay

Tim van Bakel

2003

Jelle I

Jelle van Marcke

Lisanne Stappers

Lars Roodbeen

Michel van der Bijl

Guus Rayer

2004

Luuk I

Luuk v.d. Bekerom

Jackie Hendrix

Tim van Oers

Johan Schinck

Niek Broeren

2005

Koen I

Koen Kusters

Sanne Verbeek

Lennart Peters

Niels Roodbeen

Danny Siemes

2006

Bart I

Bart Geelen

Jeanine v.d. Kroonenberg

Sergio van Well

Luuk Timmermans

Bas Labrijn

2007

Jelle II

Jelle Janssen

Pia Meijboom

Jules Rayer

Tom Naus

Joep Jacobs

2008

Bram I

Bram Wennekers

Lotte Hoogveld

Pelle v/d Bekerom

Nieck van Hout

Senna van Boven

2009

Mike I

Mike Valckx

Fleur Hendrickx

Roy Renkens

Gerwin Peters

Roy Reutelingsperger

2010

Ruben I

Ruben Hegger

Merel Braam

Justin Huijs

Berro Hamelers

Lars Lagarde

2011

Miel I

Miel Achten

Iva Willemsen

Willem Wijers

Joey Slavenburg

Sven Hovens

2012

Mika I

Mika Verstappen

Amber Steegh

Siem Verrijt

Cédric Thiesen

Sem Timmermans

2013

Stijn I

Stijn Craenmehr

Lony Raijer

Mathijs Peeters

Lyam Hermsen

Kalle Mosdzien

2014

Len I

Len Smits

Loes Albers

Viggo van Bakel

Rick van Elk

Guus Lamers

2015

Tygo I

Tygo Deenen

Anne Vousten

Jorn Brands

Pim Ritt

Timo Greve

2016

Daan II

Daan Simons

Iris Smits

Wouter Ketels

Daan Dousen

Sem Reivers

2017

Cézan I

Cézan van 't Hof

Lindsey Harder

Faas Hermans

Jop Kuijpers

Yvan Rongen

2018

Sem I

Sem Schrömbges

Fleur Spee

Timme Haelermans

Guus Lichteveld

Jesse Crommentuyn

2019

Job I

Job Smits

Kyra van Megen

Boy Hegger

Rowan Brakel

Tijn Rheiter

2020

Milo I

Milo Drissen

Carice Raijer

Maciej Jasinski

Wout Welles

Max van den Kroonenberg