Jeugdprinsen en dansmarietjes

Enkele enthousiaste vrijwilligers hebben een overzicht gemaakt van alle jeugdprinsen, dansmarietjes, adjudanten en belleurs/ceremoniemeesters die de Keieschiéters in het verleden hebben gehad.

Indien u (schrijf)foutjes opmerkt, laat het ons dan even weten: secretaris2(at)keieschieters.nl

Jaar Prins Naam Dansmarietje Adjudanten belleur/ ceremoniemeister
1956 Joop I Joop Kerkhof          
1957 Ernst I Ernst Rutten      
1958 Andre I André van Sinten      
1959 Sjaak I Sjaak Craenmehr †      
1960 Hans I Hans Peeters      
1961 Huub I Huub Mulders      
1962 Pieter I Pieter van Rijswijck †         
1963 Harm I Harm Peeters      
1964 Jos I Jos Peeters      
1965 Jan I Jan van Rijswijck Wilma Peters    
1966 Paul I Paul Stevens José Janssen    
1967 Gerrie I Gerrie Lomme Karin Seuwen    
1968 Paul II Paul Peters Gusta Smits    
1969 Frans I Frans v.d. Bekerom Connie Vervoort    
1970 Theo I Theo Peeters Grace v.d. Goes    
1971 Rene I René Wennekers Annemiek Holla    
1972 Thijs I Thijs v.d. Staij Jeanne Groetelaars    
1973 Paul III Paul Jetten Truus Verbeek    
1974 Frans II Frans Hegger Tons Fleuren    
1975 Twan I Twan Brands Loes Rheiter    
1976 Guus I Guus Muyres Harriëtte Beeker    
1977 Richard I Richard Achten † Angelien Rutten    
1978 Rob I Rob Meijboom † Marion Coenders    
1979 Maurice I Maurice Peeters Silvia Reutelingsperger Ronald Hendrikx Leon Schreven
Frans Cup
1980 Peter I Peter Rutten Mayninna Peeters Luuk van Dijk Leon Schreven
Pascal Lagarde
1981 Peter II Peter Arts Jozefien Elbers Twan Bergers Leon Schreven
Marcel Kerff
1982 Paul IV Paul Kenis Carla Poppelaars Roel van Megen Leon Schreven
Remco Litjens
1983 Marc I Marc Groetelaars Bianca Rutten Joost Hegger Leon Schreven
Pierre Vergeldt
1984 Rob II Rob Heijnen Tanja van Megen Marcel van 't Hek Leon Schreven
Maurice Rutten
1985 Roy I Roy Munten Ilse Janssen Jeroen Lommen Leon Schreven
Roger Kleeven
1986 Joost I Joost Reivers José Peeters Danny Brauer Leon Schreven
Angelo Mols
1987 Roel I Roel Schreven Lonneke Vink Leon Derks Gert-Jan Botden
Sebastiaan Rothoff
1988 Geert I Geert van Rijswijck Rosalie Montens Rob Welles Gert-Jan Botden
Geert-Jan Vervoort
1989 Martijn I Martijn van Hoppe Janneke Gooren Roel Coenders Gert-Jan Botden
Stijn Haelermans
1990 Ruud I Ruud van Dijck Martine Evenhuis Jules Storken Gert-Jan Botden
Bas Vervoort
1991 Charles I Charles Janssen Carla v.d. Stay Ralf Reutelingsperger Hans Siemes
Lars van Oostrum
1992 Gerrie II Gerrie Kepser Olga Reutelingsperger Dave Peeters Hans Siemes
Stephan Kaiser
1993 Roel II Roel Haelermans Ingrid Pelzer Johan Vosbeek Hans Siemes
Dirk Geurts
1994 Tim I Tim Clabbers Stephanie Kroon Joost Peeters Geert-Jan Gooren
Luuk Teluy
1995 Joep I Joep Rheiter Marloes Hoogewerf Rob Engelen Geert-Jan Gooren
Jaap-Pieter Neeten
1996 Jaap I Jaap Valckx Rianne Huzen Rick Vosbeek Geert-Jan Gooren
Daan Nijveld
1997 Daan I Daan Reutelingsperger Esther v.d. Bijl Ronnie in 't Zandt Dirk Gooren
Rob Reivers
1998 Dieuwe I Dieuwe Geurts Lisette Arts Dion Veger Carlos v.d. Sluissen
Michiel Rheiter
1999 Willem I Willem Geelen Michelle Schloeser Tom Appeldoorn Mathijs Broeren
Tom Beckers
2000 Paul V Paul v.d. Kroonenberg Martine Schinck Etiënne Overdevest Erwin Huzen
Bram van der Vinne
2001 Max I Max Willemsen Carola Oostendorp Erik Wijnhoven Thomas v. Knippenberg
Jens Frissen
2002 Martijn II Martijn Schell Lenny Coenders Tim Duijf Maik van der Stay
Tim van Bakel
2003 Jelle I Jelle van Marcke Lisanne Stappers Lars Roodbeen Michel van der Bijl
Guus Rayer
2004 Luuk I Luuk v.d. Bekerom Jackie Hendrix Tim van Oers Johan Schinck
Niek Broeren
2005 Koen I Koen Kusters Sanne Verbeek Lennart Peters Niels Roodbeen
Danny Siemes
2006 Bart I Bart Geelen Jeanine v.d. Kroonenberg Sergio van Well Luuk Timmermans
Bas Labrijn
2007 Jelle II Jelle Janssen Pia Meijboom Jules Rayer Tom Naus
Joep Jacobs
2008 Bram I Bram Wennekers Lotte Hoogveld Pelle v/d Bekerom Nieck van Hout
Senna van Boven
2009 Mike I Mike Valckx Fleur Hendrickx Roy Renkens Gerwin Peters
Roy Reutelingsperger
2010 Ruben I Ruben Hegger Merel Braam Justin Huijs Berro Hamelers
Lars Lagarde
2011 Miel I Miel Achten Iva Willemsen Willem Wijers Joey Slavenburg
Sven Hovens
2012 Mika I Mika Verstappen Amber Steegh Siem Verrijt Cédric Thiesen
Sem Timmermans
2013 Stijn I Stijn Craenmehr Lony Raijer Mathijs Peeters Lyam Hermsen
Kalle Mosdzien
2014 Len I Len Smits Loes Albers Viggo van Bakel Rick van Elk
Guus Lamers
2015 Tygo I Tygo Deenen Anne Vousten Jorn Brands Pim Ritt
Timo Greve
2016 Daan II Daan Simons Iris Smits Wouter Ketels Daan Dousen
Sem Reivers

 

Atelier Mir - Arcen (Zilveren Sieraden, Schilderijen, Workshops)
Tante Sien Thee en Taart

Òntworpe & Aangedreeve door Web-id
Copyright © 2018 De Keieschiéters Ârce
Vragen of opmerkingen over de inhoud kunt u sturen naar webmaster@keieschieters.nl